Як визначити свій розмір одягу
Навіть якщо ви ідеально знаєте, які речі вам йдуть і що лежить добре, навчилися купувати «на око» і часто вибираєте без примірки, знати свій точний розмір необхідно. Так ви вбережете себе від невдалих покупок, придбання невідповідних речей, а, значить, і від забитого марними нарядами шафи. Але як же правильно визначити розмір одягу, щоб навіть купуючи без примірки, не помилитися?
Правильний розмір - вдала покупка
Будь-які наряди, будь то чоловічі або жіночі сорочки, сукні, куртки або навіть білизна, повинні бути куплені не «на виріст» або «для схуднення», а точно за розміром. Жінкам ні в якому разі не рекомендується купувати речі на розмір менше - в навколишніх складеться враження, що ви виросли з одягу, та й це може візуально зробити вас більше. Звичайно, є елементи гардероба, які спеціально пошиті великими - наприклад, джемпера з надбавкою до грудей. Купіть меншого розміру, як раз «впритул» - змініть імідж речі і зробите її не такою гармонійною.
Вибір одягу онлайн - як не помилитися з розміром
Як одяг великих розмірів, так і стандартні моделі можуть бути підібрані з помилкою - адже системи маркування в різних країнах різні. Тому, купуючи онлайн, точно дізнайтеся, де пошитий наряд. Існує безліч таблиць для визначення розміру. Українські таблиці з чоловічими розмірами засновані на трьох головних пунктах:
- обхват грудей;
- обхват талії;
- обхват стегон.
У жіночих можуть бути додаткові параметри - висота стегон, обхват шиї, висота плеча, довжина руки до плеча, обхват зап'ястя і інші. Крім того, існують таблиці співвідношення українських розмірів з американськими, європейськими та міжнародними. Так що головне - точно знати свої параметри, а зіставити їх буде неважко. Головне, щоб в інтернет-магазині було вказано актуальний розмір.
Визначаємо розмір одягу жінок і чоловіків
Перше, що потрібно вимірювати - напівобхват грудей. Швидше за все, вам знадобиться допомога іншої людини. По-перше, варто пам'ятати, що сантиметрова стрічка повинна проходити строго горизонтально навколо тулуба. По-друге, ні в якому разі не використовуйте стару стрічку, яка вже розтягнулася. І по-третє, стрічка не повинна ні провисати, ні занадто затягуватися - зробіть так, щоб вона строго прилягала до тіла. При цьому пам'ятайте: той, з кого знімають мірки, повинна бути одягнена або в нижню білизну, або в тонку легкий одяг і стояти без напруги зі звичною поставою. Обов'язково виміряйте всі три важливі параметри - цілком можливо, що верхня частина наряду матиме один розмір, а нижня - інший.
Зверніть увагу на ярлик. В українській маркування першим пишуть зростання. Не обов'язково він повинен сантиметр в сантиметр відповідати вашому, допускається похибка ± 3 см. Друге число в маркіровці - обхват грудей. Візьміть на замітку, що обхват грудей, поділений на два, і буде вашим розміром. Наприклад, якщо цей параметр у вас 92 см, значить варто купувати 46 розмір. Останній показник на ярлику - обхват стегон. Тут також допустима невелика похибка - ± 2 см. Однак для поясного одягу (наприклад, трусиків) цей показник може бути єдиним зазначеним.
Якщо всі параметри виміряні правильно, ви не ризикуєте опинитися в незручній ситуації після покупки. Уявіть собі, що ваш костюм приходить якраз перед діловою зустріччю, ви його міряєте, а жакет тисне в грудях. Щоб не сталося такої помилки, звіряйте всі кілька разів, поки не переконаєтеся, що цифри точні.
Інтернет-магазин жіночого одягу Lipar - якість будь-яких розмірів
У нашому інтернет-магазині ви зможете вибрати елементи гардероба як найбільших розмірів, так і самих маленьких. Ми надаємо детальну інформацію про кожну модель, а якщо цікавлять додаткові параметри - звертайтеся до наших менеджерів, вони дадуть відповідь на всі ваші запитання. Ми пропонуємо одяг власного виробництва, тому можемо запевнити в якості і відповідно фото з реальною річчю. У нас можна замовити покупку оптом від 5 одиниць і скористатися послугою доставки. Замовляйте одяг потрібних розмірів на Lipar і насолоджуйтеся красивими обновками!