Як правильно підібрати весільну сукню
Поширені помилки при виборі весільної сукні
Щоб вибрати правильний наряд, перш за все потрібно визначитися з тим, чого робити точно не варто.
Перше правило - не варто покладатися на смак інших людей. Бабусі, тітоньки, майбутня свекруха, кузини, подруги різного ступеня близькості - все, безумовно, вас дуже люблять. Але весілля - це ваш особистий день, і сукня має подобатися в першу чергу вам.
Дуже дивно виглядає, коли деякі наречені йдуть купувати плаття не з одним з вище перерахованих персонажів, а з усіма разом або окремо взятої групою. Тоді кожен починає радити своє, і наречена часто купує необдумано або йде з салону, не встигнувши розгледіти розкішну річ.
Вибір цього засобу не терпить поспіху. Приміряти плаття варто з усією відповідальністю. Необхідно прислухатися до себе і чекати, коли один з нарядів сподобається настільки, що його не захочеться знімати.
Другий важливий момент - не варто купувати плаття задовго до церемонії, інакше ви ризикуєте не вписується в загальну концепцію проведення свята. Вибирати потрібно, коли вже відомі основні деталі торжества: тематика (якщо така є) і місце проведення. Наприклад, сукня стилю кантрі не надто підійде для весілля в стилі «Шеббі шик», де поєднуються розкіш і вінтажність в пастельних тонах.
Далі, не потрібно моментально «купуватися» на другорядні речі (конкретний бренд або велика знижка). Все потрібно приміряти і уважно оглядати. Часто брендове виріб виглядає менш дорого і стильно, на відміну від якісної речі від маловідомого вітчизняного виробника. Великі знижки часто свідчать про те, що у вироби є нерівні шви, або попереду вас чекають витрати на хімчистку.
І останній, але не менш важливий, момент - не потрібно розраховувати, що ви схуднете на розмір-другий і завчасно купувати наряд меншого розміру. Беріть сукню незадовго до події, і нехай воно буде по фігурі. Для повних дівчат і для вагітних існує безліч вишуканих фасонів і прекрасних нарядів. Для кожного окремого випадку можна підібрати ідеальне весільну сукню.
Які бувають весільні сукні?
На даний момент існує величезний вибір виробів. Виділяються найбільш поширені види весільних суконь:
- пишне бальне (облягає фігуру ліф і пишна багатошарова спідниця);
- А-силует (формою нагадує букву А);
- годе (облягаючий ліф і верхня частина спідниці, яка розширюється від нижньої частини стегон);
- короткий (може бути будь-якого фасону: футляр, бальне та ін.);
- футляр (прямий крій);
- ампір (облягаючий ліф, піднята талія і струмує низ).
Пишні бальні вироби будуть оптимальним вибором, якщо хочеться приховати деякі недоліки нижньої частини фігури. Дана модель по праву вважається класичним варіантом наряду для дівчини.
Речі, виконані А-силуетом, стрункою і візуально «витягають» фігуру. Якщо дівчині невисокого зросту хочеться здаватися вище - це найоптимальніший варіант.
Фасон годе підійде виключно власницям фігур з ідеальними пропорціями, оскільки акцентуються модель на стегнах, талії та грудей. Такі ж умови необхідні і для речі фасону футляр.
Коротке весільне плаття відмінно підійде для тих, хто хоче продемонструвати ідеальні ніжки. Футболка фасону ампір допоможе приховати всі недоліки нижньої частини фігури і дозволить виглядати нареченій воістину елегантно і витончено.
Вибираємо весільну сукню правильно
Користуючись вищеописаною інформацією, можна приступити безпосередньо до вибору. При здійсненні вибору варто враховувати наступні моменти:
- пору року (важливо підібрати наряд по сезону, щоб не було жарко влітку або холодно взимку);
- стиль торжества (прованс, кантрі, вінтаж, сільський, шеббі-шик, класика та ін.);
- тип фігури (враховуємо зріст, вага, параметри талії, грудей, стегон і плечей);
- допустима вартість;
- колір, фасон і інші особливості ваших особистих переваг.
Варто пам'ятати, що весільна сукня має гармонійно підкреслювати вашу природну красу і поєднуватися з додатковими аксесуарами.