корзина

Як правильно підібрати сукню за типом фігури?

Типи фігур і їх особливості

Щоб розібратися як підібрати сукню по фігурі, необхідно знати про існуючі типи силуетів і їх особливості. Кожна дівчина по-своєму неповторна і має індивідуальними рисами, тому і нюанси кожного образу будуть відрізнятися. Але завдяки величезному асортименту стильних суконь це абсолютно не є проблемою.

Всього прийнято виділяти 5 типів фігур:

 • Груша. Так називається вид, де область стегон значно ширше, ніж плечі. В даному випадку рекомендуються фасони суконь з відкритими плечима, глибоким декольте або іншими декоративними елементами, що акцентують увагу на верхній частині тіла. Нижня частина ховається за допомогою більш темних відтінків в одязі і вільного крою.
 • Перевернутий трикутник. В даному випадку плечі набагато ширше, ніж стегна. Для такого типу підійдуть сукні з V-подібним вирізом, який візуально зменшує плечі і створює додатковий обсяг в області стегон. Також можна підкреслити талію за допомогою пояса і туфель на підборах.
 • Прямокутник. При такій комплекції обсяги грудей і стегон збігаються, а лінія талії не виражена. Цьому типу найкраще йдуть об'ємні одягу з чіткою лінією талії, вони візуально формують силует пісочного годинника, який вважається ідеальним.
 • Пісочний годинник. Практично ідеальна фігура з точки зору модельєрів, володарки якої можуть похвалитися однаковим об'ємом в районі грудей і стегон, а також тонкої і яскраво вираженою талією. Такому типу фігури підійдуть практично будь-які фасони суконь з поясом.
 • Коло. Даний тип фігури спочатку має широку верхню частину тіла, але з часом набуває додаткові обсяги в районі живота. Представницям даного типу потрібно вибирати плаття, які окреслюють лінію талії, візуально збільшують стегна і зміщують акцент з круглого животика.

Дані поради застосовні також при виборі звичайного одягу. Але якщо ви володієте унікальними особливостями фігури або хочете підкреслити ту чи іншу гідність вашого тіла, варто звернути увагу на нюанси кожного з фасонів.

Фасони жіночого одягу - суконь

Вибрати сукню за типом фігури досить просто, на відміну від вибору ідеального наряду. Для цього потрібно критично поставитися до власного тіла і усвідомити свої сильні і слабкі сторони. Після цього етапу вам буде легше правильно підібрати фасон.

В першу чергу варто звернути увагу на класичні фасони, які не втрачають своєї актуальності довгий час:

 • Плаття-футляр є універсальною моделлю, яка підходить будь-якій дівчині. Таку річ можна надягати на роботу або офіційний захід.
 • Асиметричний крій сукні з запахом також підходить по фігурі всім жінкам. Скошена лінія в районі талії робить силует стрункішим і жіночні, а також вдало підкреслює груди.
 • Корсажний фасон має вшиті кісточки у верхній частині, які формують силует. Такі моделі підійдуть дівчатам з прямокутним типом фігури.
 • Сукня-сорочка вдає із себе подовжений варіант класичної сорочки з поясом або без нього. За рахунок простоти крою воно не дуже спотворює силует і може носитися при будь-якій фігурі. При необхідності воно може доповнюватися деталями у верхній, середній або нижній частинах моделі для додання додаткових акцентів.
 • Фасон з американською проймою. Таке вбрання рекомендується носити тільки мініатюрним дівчатам або власницям тонкої талії.
 • Ампір із завищеною або заниженою талією. За рахунок легких тканин і безлічі складок, такий фасон дозволяє приховати живіт при використанні завищеною лінії талії або підкреслити стегна при заниженою.

Щоб правильно вибрати наряд, необхідно враховувати свій ріст і візуальні особливості довжини одягу. Невисоким дівчатам найкраще підійдуть короткі речі, а високим - довгі. Об'ємні моделі будуть добре сидіти на худеньких, тоді як повним дівчатам краще вибрати легкі хвилясті сукні, які не будуть обтяжувати силует. Якщо ви хочете приховати повноту на руках, варто вибирати наряди з широкими рукавами.

Коли ви обзаведетеся ідеальним сукнею, яке буде вдало підкреслювати ваші сильні сторони, ви без зусиль зможете підібрати виріб з модних новинок сезону. Дані вироби і класичні моделі ви знайдете на нашому сайті. Ми готові здивувати вас кількістю асортименту і зручністю вибору одягу.