Повідомити про наявність необхідної опції
Если товар остался у поставщика и не снят с производства, то мы специально для Вас закажем его. Как только товар поступит к нам, мы уведомим Вас по почте
Сукня з рукавом ліхтариком та сіткою Лаванда
4 200 грн.
Доступні опції
| Розмір: | Кіл-ть: |
| 42 |
-+
|
| 44 |
-+
|
| 46 |
-+
|
Можливий електронний платіж
Ошатна двошарова сукня, довжини міді. Рукав - "ліхтарик", фігурна горловина, відрізна спідниця, виконана з тканин компаньйонів - трикотажу та сітки з декоративною вишивкою "квіти". В комплекті є тканевий пасок, що підкреслює лінію талії. Така сукня чудово підійде для урочистого заходу!
| Общие | |
| Бренд | Lipar 2024 |
| Вид виробу | Сукня |
| Длина переда | 42 - 119 см, 44 - 119 см, 46 - 120 см, 48 - 120 см |
| Длина рукава | 42 - 48 см, 44 - 48 см, 46 - 48,5 см, 48 - 48,5 см |
| Длина спинки | 42 - 119 см, 44 - 119 см, 46 - 120 см, 48 - 120 см |
| Колір | Лаванда |
| Материал | трикотаж, сітка з вишивкою |
| Призначення | Святковий |
| Растяжимость | Низька |
| Рукав | Довгий |
| Сезон | Демісезон |
| Состав | котон 30% віскоза 30% поліестер 40% |
