корзина

Сукня як синонім жіночності

Більшість фасонів і стилів не випадковість, а скоріше необхідність. Наприклад: Туніка - з'явилася ще за часів античності, була покликана прикрити тіло не обмежуючи його рухів, при цьому бути максимально простою у виробництві. З початку її носили чоловіки використовуючи на поле бою, в ті часи її навіть не зшивали, а носили як балахон з вирізом для голови. Через багато років вона постійно видозмінювалася і дійшла до нас як елегантне, сексуальне плаття, для більшості фігур і на будь-яку подію.

Сукня із заниженою талією - набуло популярності на початку 20-го століття, головною родзинкою сукні була здатність приховувати животик, акцентуючи увагу на стегнах. Вельми потрібний наряд для дівчат з невеликим торсом і довгими ногами.

Сукня із завищеною талією - батьківщина стародавній Єгипет, ідеально приховує недоліки стегон і живота, але в той же час підкреслює і візуально збільшує груди. І так, практично в кожному фасон і стилі основними завданнями часу або дизайнерів були практичність і надання краси прекрасній половині людства, шляхом маскування недоліків або виділення переваг. На сьогоднішній момент вибір наряду обмежений лише наявністю вільного простору в гардеробі і фінансовими можливостями.

Чому ж більшість жінок віддають перевагу саме сукням Lipar?

Сучасні модні тенденції і дизайнерські розробки Lipar не зможуть залишити байдужою жодну жінку. Вибрати сукню можна на будь-який смак, фігуру і під будь-які вимоги. Якщо вам є що показати, необхідно вибирати облягаючі наряди. Вони ідеально підкреслять переваги вашої фігури. Не варто падати духом, якщо ваша фігура має деякі особливості відмінні від загальноприйнятих канонів. Завдяки новому погляду на такі тривіальні з одного боку речі і нестандартний підхід - дозволяє ефективно приховати невеликі недоліки і в той же час вигідно виділити гідності. Дівчата в правильно підібраних, красивих сукнях завжди привертають чоловіків. Вони здаються - надзвичайно жіночними, урочистими і сексуальними. Але не варто занадто відкриватися, чоловіки люблять загадку.

Пам'ятайте, будь-яку дівчину можна зробити центром уваги, цікавих і захоплених поглядів оточуючих. Достатньо лише підібрати наряд по фігурі, фасону і відповідно віку і ситуації. Іноді доречно доповнюють ваш основний наряд такі речі як взуття, капелюшок, сумочка, а купивши новий поясок до вже приївся платтячка, ви й не помітите, як раптом ваш наряд перетвориться і заграє новими фарбами. Не забувайте про це і відповідально підходьте до вибору аксесуарів і супутніх речей. Адже Ви гідні бути красивою і коханої!