Повідомити про наявність необхідної опції
Если товар остался у поставщика и не снят с производства, то мы специально для Вас закажем его. Как только товар поступит к нам, мы уведомим Вас по почте
Сукня вечірня міді Чорна
3 250 грн.
Доступні опції
| Розмір: | Кіл-ть: |
| 46 |
-+
|
| 50 |
-+
|
Можливий електронний платіж
Найпопулярніша модель цього сезону серед вечірніх суконь. Вечірня сукня виконана з високоякісного матеріалу - атласу, на дотик це самий гладкий і шовковистий матеріал, струмує і переливається. Шикарна і дуже ефектна вечірня сукня. Сукня довжини міді виконана з ефектом «на запах». Глибоке декольте підкреслить принади своєї власниці і викличе захват у чоловічої половини Вашої компанії. Прочинені плечі в поєднанні з ультрамодними в цьому сезоні рукавами, стрічка-пояс, що зав'язується на бант і високий розріз, що відкриває при ходьбі стрункі ніжки. Такі елементи в одязі створені для того, щоб показати всю ніжність і бривабливість жіночого тіла. Для зручності експлуатації по центральному шву спинки розташована потайна застібка «блискавка».
| Общие | |
| Бренд | Lipar 2024 |
| Вид виробу | Сукня |
| Длина переда | 44 - 120 см, 46 - 120 см, 48 -120 см, 50 - 120 см |
| Длина рукава | 44 - 58 см, 46 - 58 см, 48 - 58 см, 50 - 58 см |
| Длина спинки | 44 - 115 см, 46 - 115 см, 48 -115 см, 50 - 115 см |
| Колір | Чорна |
| Материал | тиснений атлас |
| Призначення | Святковий |
| Растяжимость | Низька |
| Рукав | Довгий |
| Сезон | Демісезон |
| Состав | 40% - котон; 30% - віскоза; 20% - шовк; 10%-елестан |
