Повідомити про наявність необхідної опції
Если товар остался у поставщика и не снят с производства, то мы специально для Вас закажем его. Как только товар поступит к нам, мы уведомим Вас по почте
Сукня вечірня Електрик
1 950 грн.
Доступні опції
| Розмір: | Кіл-ть: |
| 44 |
-+
|
Можливий електронний платіж
Шикарна вечірня сукня для особливого випадку. Верх виконаний з сітки з об'ємною вишивкою «квіти», на підкладці. На кокетці полички і спинки з напуском на плече відсутня підкладкова тканину. Таке виконання візуально полегшує виріб і надає жіночності. Неймовірне поєднання різних фактур - сміливо з'єднані воєдино. Футболка силуету пісочний годинник підкреслює ніжний образ її власниці. «Легкою ходою», - так цитатою з пісні можна коротко охарактеризувати Вас в цьому надзвичайному платті.
| Общие | |
| Бренд | Липар |
| Вид виробу | Платье |
| Длина переда | 44 - 150 см, 46 - 150 см, 48 - 150 см |
| Длина рукава | 44 - 10 см, 46 - 10 см, 48 - 10 см |
| Длина спинки | 44 - 150 см, 46 - 150 см, 48 - 150 см |
| Колір | Электрик |
| Материал | трикотаж |
| Призначення | Вечерний |
| Растяжимость | Низкая |
| Рукав | Без рукавов |
| Сезон | Лето |
| Состав | віскоза 60 %, поліестер 40 % |
