Повідомити про наявність необхідної опції
Если товар остался у поставщика и не снят с производства, то мы специально для Вас закажем его. Как только товар поступит к нам, мы уведомим Вас по почте
Сукня приталена класична Фрез
1 450 грн.
725 грн.
Доступні опції
| Розмір: | Кіл-ть: |
| 44 |
-+
|
Можливий електронний платіж
Мінімалістична приталена сукня довжини міді - універсальний варіант, який підходить і для повсякденних образів, і для офісу. Приталений крій моделі та рельєф підкреслює жіночний силует. У бічному шві є потайна застібка-блискавка. Рукав ¾. Створюйте свій незабутній образ з ТМ Lipar!
| Общие | |
| Бренд | Lipar 2024 |
| Вид виробу | Сукня |
| Длина переда | 40 - 115 см; 42 - 115 см; 44 - 115 см; 46 - 116 см; 48 - 116 см; 50 - 116 см |
| Длина рукава | 40 - 45 см; 42 - 45 см; 44 - 45 см; 46 - 45 см; 48 - 45 см; 50 - 45 см |
| Длина спинки | 40 - 114 см; 42 - 114 см; 44 - 114 см; 46 - 115 см; 48 - 115 см; 50 - 115 см |
| Колір | Фрез |
| Материал | креп костюмний |
| Призначення | Офісний |
| Растяжимость | Низька |
| Рукав | Рукав 3/4 |
| Сезон | Демісезон |
| Состав | котон 80 %, еластан 20 % |
