Повідомити про наявність необхідної опції
Если товар остался у поставщика и не снят с производства, то мы специально для Вас закажем его. Как только товар поступит к нам, мы уведомим Вас по почте
Сукня на одне плече з люрексом Бронза
1 750 грн.
875 грн.
Доступні опції
| Розмір: | Кіл-ть: |
| 46 |
-+
|
| 48 |
-+
|
Можливий електронний платіж
Головний хіт вечірньої моди в цьому сезоні - розкішна сукню на одне плече - off-shoulder. Наші дизайнери не обмежують модниць у виборі суконь: довжина міні, силует облягаючий, по лівій стороні полички йде невелика збірка, - все це про нову сукню від Lipar. Тканина з люрексом, внутрішня частина тканини м'яка та приємна до тіла. В цій сукні Ви будете відчувати себе неповторно!
| Общие | |
| Бренд | Lipar 2024 |
| Вид виробу | Сукня |
| Длина переда | 38 - 86 см, 40 - 86 см, 42 - 86 см, 44 - 87 см, 46 - 87 см, 48 - 87 см |
| Длина рукава | 38 - 63 см, 40 - 63 см, 42 - 63 см, 44 - 63 см, 46 - 63 см, 48 - 63 см |
| Длина спинки | 38 - 85 см, 40 - 85 см, 42 - 85 см, 44 - 86 см, 46 - 86 см, 48 - 86 см |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Святковий |
| Растяжимость | Середня |
| Рукав | Довгий |
| Сезон | Демісезон |
| Состав | віскоза 30%, котон 30%, поліестер 40% |
