Повідомити про наявність необхідної опції
Если товар остался у поставщика и не снят с производства, то мы специально для Вас закажем его. Как только товар поступит к нам, мы уведомим Вас по почте
Сукня міді з декоративним поясом Фрез
2 550 грн.
Доступні опції
| Розмір: | Кіл-ть: |
| 46 |
-+
|
Можливий електронний платіж
Оригінальна, жіночна,стильна - все це про нову сукню. Чудовий варіант літньої сукні, по переду йде нахльост основної тканини з вшитим паском по переду, який підкреслює фігуру власниці. Сукню чудово можно комбінувати з різним взуттям. Створюйте свій неповторний образ разом з Lipar!
| Общие | |
| Бренд | Lipar 2023 |
| Вид виробу | Сукня |
| Длина переда | 46 - 112 см, 48 - 112 см, 50 - 113 см, 52 - 113 см, 54 - 114 см, 56 - 114 см |
| Длина рукава | 46 - 24 см, 48 - 24 см , 50 - 25 см, 52 - 25 см, 54 - 26 см, 56 - 26 см |
| Длина спинки | 46 - 110 см, 48 - 110 см, 50 - 111 см, 52 - 111 см, 54 - 112 см, 56 - 112 см |
| Колір | Фрез |
| Материал | льон жатий(марио) |
| Призначення | Повсякденний |
| Растяжимость | Низька |
| Рукав | Короткий |
| Сезон | Літо |
| Состав | льон 70%, віскоза 25%, еластан 5% |
