Повідомити про наявність необхідної опції
Если товар остался у поставщика и не снят с производства, то мы специально для Вас закажем его. Как только товар поступит к нам, мы уведомим Вас по почте
Сорочка класична Червона
1 950 грн.
Доступні опції
| Розмір: | Кіл-ть: |
| 40 |
-+
|
| 44 |
-+
|
| 48 |
-+
|
Можливий електронний платіж
Найбільш елегантними і універсальними вважаються класичні жіночі сорочки. Саме ця новинка - незамінна в гардеробі, оскільки виконує функцію офісного, ділового та повсякденного одягу. Жіночий образ створюється завдяки комбінуванню одягу, аксесуарів та взуття, тому така річ з різними елементами ансамблю буде виглядати по-різному. Найкращим компаньйоном їй буде брюки з нової коллекції від ТМ Lipar!
| Общие | |
| Бренд | Lipar 2023 |
| Вид виробу | Сорочка |
| Длина переда | 40 - 65 см; 42 - 65 см; 44 - 65 см; 46 - 65 см, 48 - 66 см, 50 - 66 см |
| Длина рукава | 40 - 24 см; 42 - 24 см; 44 - 24 см; 46 - 24 см, 48 - 24 см, 50 - 24 см |
| Длина спинки | 40 - 63 см; 42 - 63 см; 44 - 63 см; 46 - 63 см, 48 - 64 см, 50 - 64 см |
| Колір | Червоний |
| Материал | льон жатий(марио) |
| Призначення | Повсякденний |
| Растяжимость | Низька |
| Рукав | Короткий |
| Сезон | Літо |
| Состав | льон 70%, віскоза 25%, еластан 5% |
