Повідомити про наявність необхідної опції
Если товар остался у поставщика и не снят с производства, то мы специально для Вас закажем его. Как только товар поступит к нам, мы уведомим Вас по почте
Піджак укорочений Чорний
3 750 грн.
Доступні опції
| Розмір: | Кіл-ть: |
| 38 |
-+
|
| 40 |
-+
|
| 42 |
-+
|
| 44 |
-+
|
| 46 |
-+
|
| 48 |
-+
|
| 50 |
-+
|
Можливий електронний платіж
Кроп-жакет - один з головних трендів сезону літо-осінь. Популярні в 90-х роках укорочені жакети стали must have в жіночому гардеробі цього сезону. Короткий піджак виглядає вигідно і стильно в будь-якому образі. Такий жакет візуально подовжує ноги, якщо носити його з брюками або спідницею з високою посадкою.
| Общие | |
| Бренд | Lipar 2024 |
| Вид виробу | Піджак |
| Длина переда | 38 - 32 см, 40 - 32 см, 42 - 32 см, 44 - 33 см, 46 - 33 см |
| Длина рукава | 38 - 56 см, 40 - 56 см, 42 - 57 см , 44 - 58 см, 46 - 58 см |
| Длина спинки | 38 - 32 см, 40 - 32 см, 42 - 32 см, 44 - 33 см, 46 - 33 см |
| Колір | Чорний |
| Ликало | №1068 |
| Призначення | Офісний |
| Растяжимость | Низька |
| Рукав | Довгий |
| Сезон | Літо |
| Состав | 60% - котон; 30% - віскоза; 10% - еластан |
