Повідомити про наявність необхідної опції
Если товар остался у поставщика и не снят с производства, то мы специально для Вас закажем его. Как только товар поступит к нам, мы уведомим Вас по почте
Піджак класичний з рукавом 3/4 Синій
2 950 грн.
Доступні опції
| Розмір: | Кіл-ть: |
| 40 |
-+
|
| 48 |
-+
|
Можливий електронний платіж
Класичний піджак з костюмної тканини незамінний в гардеробі кожної дівчини. Така річ, як піджак, відмінно комбінується з класичними брюками, спідницями, а також джинсами або навіть шортами. Дана модель без підкладки, з відкладним коміром та декоративними кишенями. Рукав 3/4 з підвернутими манжетою.
| Общие | |
| Бренд | Липар |
| Вид виробу | Пиджак |
| Длина переда | 44 - 66 см, 46 - 67 см, 48 - 68 см, 50 - 69 см |
| Длина рукава | 44 - 45 см, 46 - 45 см, 48 - 45 см, 50 - 46 см |
| Длина спинки | 44 - 68 см, 46 - 69 см, 48 - 70 см, 50 - 71 см |
| Колір | Синий |
| Материал | креп костюмный |
| Призначення | Офисный |
| Растяжимость | Низкая |
| Рукав | Рукав 3/4 |
| Сезон | Весна |
| Состав | котон 60%, віскоза 30%, поліестер 10% |
