Повідомити про наявність необхідної опції
Если товар остался у поставщика и не снят с производства, то мы специально для Вас закажем его. Как только товар поступит к нам, мы уведомим Вас по почте
Костюм повсякденний двосторонній Фрез-Чорний
4 250 грн.
Доступні опції
| Розмір: | Кіл-ть: |
| 36-38 |
-+
|
| 40-42 |
-+
|
Можливий електронний платіж
Двосторонній костюм - Must Have цього сезону! Двосторонній костюм з капюшоном, брюки з середньою посадкою прямого покрою. Брюки з накладними функціональними карманами. Рукав реглан. Це найуніверсальна річь для кожної дівчини, Ви можете чередувати колір, та одягати який Вам подобається більше. В такому м'якому і затишному костюмі Ви зможете комфортно, і при цьому жіночно, себе почувати на будь-якому відпочинку.
| Общие | |
| Бренд | Lipar 2024 |
| Вид виробу | Костюм |
| Длина изделия | 40-42 - 103 см; 44-46 - 103 см; 48-50 - 104 см; 52-54 - 104 см |
| Длина переда | 40-42 - 60 см; 44-46 - 60 см; 48-50 - 60 см; 52-54 - 60 см |
| Длина рукава | 40-42 - 72 см; 44-46 - 72 см; 48-50 - 72 см; 52-54 - 72 см |
| Длина спинки | 40-42 - 58 см; 44-46 - 58 см; 48-50 - 58 см; 52-54 - 58 см |
| Колір | Фрез |
| Материал | в'язка |
| Призначення | Повсякденний |
| Растяжимость | Середня |
| Рукав | Реглан |
| Сезон | Демісезон |
| Состав | вовна 60%, коттон 30%, еластан 10% |
