Повідомити про наявність необхідної опції
Если товар остался у поставщика и не снят с производства, то мы специально для Вас закажем его. Как только товар поступит к нам, мы уведомим Вас по почте
Жакет літній класичний Фрез
2 850 грн.
Доступні опції
| Розмір: | Кіл-ть: |
| 40 |
-+
|
Можливий електронний платіж
Класичний жакет з тіару незамінний у гардеробі кожної дівчини. Така річ, як жакет, відмінно комбінується з класичними брюками, спідницями, джинсами або навіть шортами. Дана модель без підкладки з відкладним коміром та функціональними прорізними кишенями. Довгий рукав за потреби можна вкоротити за допомогою пати. По бічним швам розташовані розрізи. Легкий жакет стане чудовим доповненням у прохолодний літній день або вечірню прогулянку.
| Общие | |
| Бренд | Липар |
| Вид виробу | Жакет |
| Длина переда | 42 - 67 см, 44 - 68 см, 46 - 69 см, 48 - 70 см, 50 - 71 см |
| Длина рукава | 42 - 62 см, 44 - 62 см, 46 - 62 см, 48 - 62 см, 50 - 62 см |
| Длина спинки | 42 - 68 см, 44 - 69 см, 46 - 70 см, 48 - 71 см, 50 - 72 см |
| Колір | Розовый |
| Материал | тиар |
| Призначення | Повседневный |
| Растяжимость | Низкая |
| Рукав | Рукав 3/4 |
| Сезон | Літо |
| Состав | котон 80%, віскоза 10%, еластан 10% |
