Повідомити про наявність необхідної опції
Если товар остался у поставщика и не снят с производства, то мы специально для Вас закажем его. Как только товар поступит к нам, мы уведомим Вас по почте
Сукня з шифону Помаранчева
2 750 грн.
Доступні опції
| Розмір: | Кіл-ть: |
| 48 |
-+
|
Можливий електронний платіж
Без легких суконь з шифону не обходиться жоден весняно-літній сезон. Особливо уважно в моделі продумані деталі: тонкий пояс, який формує силует і створює шикарний обсяг спідниці, манжети зібрані на резинці, поличка виконана в більш класичному стилі: планка та стойка, все це доповнює сукню і додає їй інтересу та неординарності. Експерементуйте та робіть свій вишуканий та індивідуальний образ разом з Lipar!
| Общие | |
| Бренд | Lipar 2024 |
| Вид виробу | Сукня |
| Длина переда | 40 - 95,5 см; 42 - 95,5 см; 44 - 95,5 см; 46 - 95,5 см, 48 - 95,5 см |
| Длина рукава | 40 - 50 см; 42 - 50 см; 44 - 50 см; 46 - 50 см, 48 - 50 см |
| Длина спинки | 40 - 95,5 см; 42 - 95,5 см; 44 - 95,5 см; 46 - 95,5 см, 48 - 95,5 см |
| Колір | Жовтий |
| Материал | шифон жатка |
| Призначення | Повсякденний |
| Растяжимость | Низька |
| Рукав | Рукав 3/4 |
| Сезон | Літо |
| Состав | 30% - котон; 30% - віскоза; 20% - шовк; 20% - поліестер |
