Повідомити про наявність необхідної опції
Если товар остался у поставщика и не снят с производства, то мы специально для Вас закажем его. Как только товар поступит к нам, мы уведомим Вас по почте
Сукня-сорочка з прошви Капучино
3 950 грн.
Доступні опції
| Розмір: | Кіл-ть: |
| 50 |
-+
|
Можливий електронний платіж
Прошва - екологічно чистий, натуральний матеріал. Оригінальний, що привертає увагу матеріал створений з бавовняних ниток. Його відмітною перевагою є наявність гарної вишивки, перфорації по всій поверхні. Тому текстиль успішно поєднує ніжність, легкість, витонченість. Верх сукні виконаний в сорочковому стилі, довжина міді, рукава в формі ліхтарика. Поличка сукні декорована накладними кишенями. Разом з сукнею Ви отримуєте натільне плаття, яке можна використовувати для створення інших образів. Ґудзики виготовлені з деревини. Вільний фасон сукні та солом'яний пояс, який входить в комплект має велике значення для поєднання модного лука.
| Общие | |
| Бренд | Lipar 2024 |
| Вид виробу | Сукня |
| Длина переда | 46 - 118 см, 48 - 118,5 см, 50 - 119 см, 52 - 119,5 см, 54 - 120 см |
| Длина рукава | 46 - 23 см, 48 - 23,5 см, 50 - 24 см, 52 - 24,5 см, 54 - 25 см |
| Длина спинки | 46 - 116 см, 48 - 116,5 см, 50 - 117 см, 52 - 117,5 см, 54 - 118 см |
| Колір | Капучино |
| Материал | прошва |
| Призначення | Повсякденний |
| Растяжимость | Низька |
| Рукав | Короткий |
| Сезон | Літо |
| Состав | бавовна 80%, віскоза 20% |
