Повідомити про наявність необхідної опції
Если товар остался у поставщика и не снят с производства, то мы специально для Вас закажем его. Как только товар поступит к нам, мы уведомим Вас по почте
Сукня приталена в "горох" Синя
1 950 грн.
Доступні опції
| Розмір: | Кіл-ть: |
| 42 |
-+
|
Можливий електронний платіж
Сукня у горох - це тренд, який знаходиться поза модою. Сукня довжини міді з спідницею створює неймовірно жіночний і романтичний образ. Принт прекрасно вписується у всі стилі, від ділового до вечірнього. Поличка застібається на ряд гудзиків, що надає інтересу цій сукні.
| Общие | |
| Бренд | Lipar 2024 |
| Вид виробу | Сукня |
| Длина переда | 42 - 110 см, 44 – 110,5 см, 46 - 111 см, 48 – 111,5 см |
| Длина рукава | 42 - 43 см, 44 – 43 см, 46 - 43 см, 48 – 43 см |
| Длина спинки | 42 - 110 см, 44 – 110,5 см, 46 - 111 см, 48 – 111,5 см |
| Колір | Синя |
| Материал | креп софт |
| Призначення | Повсякденний |
| Растяжимость | Низька |
| Рукав | Рукав 3/4 |
| Сезон | Демісезон |
| Состав | 60% віскоза 40% котон |
