Повідомити про наявність необхідної опції
Если товар остался у поставщика и не снят с производства, то мы специально для Вас закажем его. Как только товар поступит к нам, мы уведомим Вас по почте
Сукня Демі Синя
900 грн.
270 грн.
Доступні опції
| Розмір: | Кіл-ть: |
| 42 |
-+
|
Можливий електронний платіж
Молодіжна сукня трапецієподібного силуету, виконане в спортивному стилі. V-подібний виріз горловини декорований репсовою стрічкою як і манжет рукава ¾. Вільний крій і еластичність тканини дозволяє виробу не мати застібок, а малюнок тканини у вигляді вертикальних смуг візуально стрункішою силует. Зручне і стильне плаття на кожен день!
| Общие | |
| Бренд | Липар |
| Вид виробу | Платье |
| Длина переда | 44 - 79 см, 46 - 80 см, 48 - 81 см, 50 - 81 см |
| Длина рукава | 44 - 41 см, 46 - 41 см, 48 - 41 см, 50 - 41 см |
| Длина спинки | 44 - 79 см, 46 - 80 см, 48 - 81 см, 50 - 81 см |
| Колір | Синий |
| Призначення | Повседневный |
| Растяжимость | Средняя |
| Рукав | Рукав 3/4 |
| Сезон | Демісезон |
| Состав | 60% - котон; 30% - віскоза; 10% - еластан |
